Jaunumi

PIRMO REIZI LATVIJĀ TIEK RĪKOTS LABDARĪBAS BOULINGA MARATONS

22. novembrī atpūtas un izklaides centrā  Bowlero notiks labdarības Boulinga maratons, kura mērķis ir vākt ziedojumus biedrībai “Dr.Klauns”.  Maratons ilgs desmit stundas un tajā piedalīsies 100 komandas, simboliski iezīmējot Latvijas valsts simtgadi. Viens cents no katra nosistā ķegļa tiks ziedots Dakteriem Klauniem, kuri palīdz ātrāk atveseļoties mazajiem  pacientiem ienesot smaidus un sirds siltumu Latvijas slimnīcās.

Boulinga labdarības maratons sāksies plkst. 15.00 un noslēgsies plkst. 1.00 naktī. Tajā tiek aicināti piedalīties visi, kam rūp Latvijas bērnu labsajūta un ātrāka atveseļošanās. Dalību maratonā var pieteikt līdz 20. novembrim, tiek aicināti gan uzņēmumi, gan ģimenes ar bērniem un draugu kompānijas, veidojot savas komandas vai piedaloties individuāli. Pirms spēles būs iespējams patrenēties profesionāļu vadībā.

Dalībnieki labdarības Boulinga maratonā ne vien uzkrās ziedojumu biedrībai “Dr. Klauns”, bet viņiem būs iespēja pacīnīties par dažādām balvām. Tāpat maratona laikā, no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 pie atpūtas un izklaides centra Bowlero būs Valsts asinsdonoru centra izbraukuma autobuss un projekta Mums ir viena asinsrite ietvaros ikvienam pasākuma dalībniekam būs iespēja ziedot asinis.

Maratona nolikums un pieteikšanās anketa atrodama www.bowlero.lv sadaļā Jaunumi.

«Izklaides centrs Bowlero ir lieliska atpūtas vieta ģimenēm ar bērniem, te bieži dzirdami mazo smiekli un prieka saucieni, kad boulinga bumba ir trāpījusi pa ķegļiem. Taču, diemžēl, ne visi bērni var priecāties, daudziem gadās nonākt slimnīcā, dažiem tur nākas pavadīt arī ilgāku laiku. Lai grūtajos brīžos viņiem netrūktu uzmundrinājuma un apkārtējo sirds siltuma, aicinām atbalstīt Dakteru Klaunu darbu, kas iegulda savas pūles, prasmes un enerģiju mazo pacientu uzmundrināšanai,» saka atpūtas un izklaides centra Bowlero mārketinga vadītāja Agnese Puriņa.

Programma “Dr.Klauns”  Rīgā tiek īstenota jau sešus gadus, bet pirms četriem gadiem Dakteri Klauni sāka darboties arī ārstniecības iestādēs Latvijas reģionos. Šobrīd 35 speciālisti mazos pacientus ar smiekliem ārstē septiņās Latvijas pilsētās.

«Līdzīgi kā citās Eiropas pilsētās, Dakteru Klaunu darbošanās ir iespējama tikai tad, ja mūs atbalsta sabiedrība – gan uzņēmumi, gan privātpersonas. Atbalsts Dakteriem Klauniem ir apliecinājums sabiedrības briedumam un līdzatbildībai,» uzsver biedrības “Dr.Klauns” vadītāja Marianna Milovska.

Bowlero ir viens no lielākajiem atpūtas un izklaides centriem Latvijā, kurš darbojas kopš 2002. gada. Pērn tas tika  atzīts, bet šogad nominēts par ģimenēm draudzīgāko iestādi aktīvās atpūtas kategorijā.  Bowlero piedāvā 12 boulinga celiņus Brunswick, šeit tiek organizēti gan korporatīvie, gan izklaides un atpūtas pasākumi, ir plašas konferenču telpas un tiek nodrošināts pilns banketu serviss.

coloring.cool