Jaunumi

Ziemassvētku labdarības online tirdziņa “No nieciņa līdz prieciņam” sadarbības piedāvājums.

Tirdziņa darbības laiks 5.12 – 31.12

Mūsu ideja ir apvienot divas iespējas – gan atbalstīt vietējos mājražotājus/ amatniekus/nelielos uzņēmumus, kas darbojas Latvijā, gan ļaut cilvēkiem iegādāties jaukas un mīļas dāvanas, vienlaikus nesot prieku mazajiem pacientiem. Jo – ikviens ziedojums tiks novirzīts Dakteru Klaunu regulārajām vizītēm pie bērniem slimnīcās, arī svētku laikā.

Precēm ir jābūt pieejām ražotāja krājumos uz izsūtīšanas brīdi pircējam, bet ne ātrāk kā uz 5.decembri.

Info par veikalu – piedāvājuma beigās.

Ar ko tad unikāls tieši mūsu tirdziņš?

Daļa no katras preces pārdošanas summas tiks novirzīta kā ziedojums, lai mazie pacienti Latvijas slimnīcās arī svētku laikā varētu priecāties un smaidīt, satiekot savu Dakteri Klaunu!

Ko mēs piedāvājam?

 • Tirdziņa dalībniekiem – vienotu platformu, kur preces tiks realizētas bez papildu maksas.
 • Tirdziņa dalībniekiem – popularizēt savu zīmolu, realizēt preces, piedaloties vienā no sirsnīgākām un pozitīvākām labdarības akcijām.
 • Pircējiem – iespēju iegādāties īpašas dāvanas ar pievienoto dubultvērtību: atbalstot vietējos mājražotājus un iegādājoties skaistas lietas dāvanām, kā arī ziedot bērnu priekam slimnīcās. 

Ko mēs uzņemamies?

 • Organizēt online veikala darbu – pieņemt un apstrādāt pasūtījumus.
 • Nodrošinām sadarbību ar loģistikas kompāniju. Pircējam preci izsūta pats ražotājs.
 • Stāstīt par katru pārdevēju – jūsu mājas lapu kontakti tiks ievietoti preču aprakstā.
 • Stāstīt par tirdziņu un mūsu sadarbības partneriem sociālajos tīklos un masu medijos.
 • Popularizēt Ziemassvētku online tirdziņu interesantos un oriģinālos veidos, piesaistot vislabākos vēstnešus.

Ko mēs sagaidām no tirdziņa dalībnieka? 

 • Piedāvāt pašu ražotas skaistas un kvalitatīvas preces online labdarības tirdziņam.
 • Izvēlēties ziedojuma apmēru – cik no katras pārdotās preces vēlas novirzīt Dakteru Klaunu darba atbalstam un mazo pacientu priekam.

Minimālais ziedojumu apjoms ir fiksēts – 30%.

Jūs varat izvēlēties savu, norādot to pieteikuma anketā

Ziedojums var būt pat visi 100% – šos dalībniekus mēs izcelsim īpaši !

 • Pēc pasūtījuma saņemšanas savlaicīgi pirkumu izsūtīt pircējam.
 • Komunicēt savos sociālajos tīklos par sadarbību ar Dr.Klauns un labdarības tirdziņu.

Kas jādara, ja vēlaties būt mūsu sadarbības partneris?

 • Izvēlieties līdz 7 atbilstošākām precēm no sava sortimenta – ar sirds siltumu un mīlestību veidotas lietas, kas kādam var kļūt par jauku Ziemassvētku dāvanu.
 • Aizpildiet un atsūtiet mums pieteikuma formu kopā ar preču foto (kvadrāta formā labā kvalitātē, ko varēsim izmantot jūsu preces un veikala popularizēšanai).

Īpašie nosacījumi:

 • Ar katru partneri tiks noslēgts sadarbības līgums.
 • Biedrība “Dr. Klauns” organizē online veikala darbu, visi maksājumi tiek ieskaitīti biedrības ziedojumu kontā. Pēc online veikala darbošanās beigām biedrība “Dr. Klauns” pārskaita ieguvumus katram pārdevējam, ieturot ziedojumu apjomu saskaņā ar iepriekšējo vienošanos.

Aizpildīto formu un katras preces foto, lūdzu, sūtiet uz ilze@drklauns.lv

 

 

Kāpēc Ziemassvētku labdarības veikals notiek online?

 

Šajā sarežģītajā laikā ir īpaši svarīgi atbalstīt citam citu. Dakteri Klauni ar pateicību atceras katru, kurš ir piedalījies Ziemassvētku Pop-up veikalā “Spicē”, ko rīkojām vairākus gadus – gan ziedojot savus rokdarbus un preces, gan pērkot dāvanas par ziedojumiem, šādi atbalstot bērnu prieku slimnīcās.

 

Šogad svētku laiks būs pavisam citāds, jo, rūpējoties par savu un līdzcilvēku drošību un veselību, mums visiem ir jāievēro daudzi ierobežojumi. Tomēr nekādi ārējie apstākļi nevar kļūt par šķērsli, lai mēs sniegtu prieku un svētku sajūtu saviem mīļajiem un tuvajiem! Kopā mēs varam izdarīt vēl vairāk – dalīties sirds siltumā un atbalstīt mazos pacientus, kuriem nākas šo laiku pavadīt slimnīcās, arī viņi gaida brīnumus un svētku prieku.

 

Tāpēc aicinām ikvienu amatnieku, rokdarbnieku, mājražotāju, kurš savām rokām darina lietas no koka, metāla vai cita materiāla, kurš veido profesionālus rokdarbus, dizaina izstrādājumus un tamlīdzīgi, kļūt par mūsu sadarbības partneri – piedāvāt savas preces mūsu online labdarības tirdziņam.

coloring.cool